Hakkımızda

EVAR KESİCİ TAKIM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

EVAR, 1998'de kuruldu. Faaliyet konusu kesici ve delici takım ticareti ve üretimi olan Şirketimiz pazarda tercih edilen bir markadır. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat, yapı gereçleri, makina imalatı ve gıda alanlarında geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Müşterilerimiz EVAR’ın malzeme bilimi, takım ve aşınmaya karşı dayanıklı çözümler konusundaki yeniliklerine güveniyor. Türkiye çapına yayılmış 14 uzman bayi kanalı ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

EVAR olarak biz; çalışanlarımıza, müşterilerimize, tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza değer katma amacındayız. Biliyoruz ki, sürdürülebilir başarı için yaptığımız her işte, aldığımız her aksiyonda bir değer oluşturmalıyız. Şirketimizi uzun vadeli hedefler doğrultusunda yönetiyoruz. Hedef sonuçlarını ölçebileceğimiz performans kriterlerimiz mevcuttur. Bu da bizim stratejik iş yapış şeklimizin bir parçası durumundadır.

Sonuçlarımızı olumlu veya olumsuz etkileyebilecek iç ve dış faktörleri etkin olarak değerlendiriyoruz. Yaptığımız işlerde ve attığımız adımlarda tüm risk ve fırsatları okuyoruz. Alacağımız aksiyonlara bu faktörleri mutlaka dâhil ediyoruz. Bugünün ve geleceğin rekabet durumunu izleyen bir şirketiz. Bizim rakiplerimizden üstün olmamız için işimizde nasıl farklılık yaratmamız gerektiğini somut olarak ortaya koyuyoruz.

EVAR için stratejimizin orta ve uzun vadede etkili olmasını istiyoruz. Sürdürülebilir başarı için yaptığımız işlerde başarı istiyoruz ve uzun vadeli bir varlık için bunun önemini biliyoruz.